آموزش بیت باکس به زبان فارسی قدم به قدم !

سلام دوستان ! اینجا مدرسه بیت باکس هست بله درسته ! اولین وب سایت تخصصی آموزش بیت باکس از سال 96 و حالا هم اینجاییم تا بهترین آموزش هارو براتون گردآوری کنیم. اگه هنوز کامل  بیت باکس  رو نمیشناسی یه پست داریم که اون رو میتونی مطالعه کنی ?

 ? اینجا میتونید بخونید : بیت باکس چیست ؟ | What Is BeatBox

آموزش ها از مبتدی ترین حالت ممکن تا پیشرفته هستن و قدم به قدم پیش میریم و صداها و تکنیک های مختلف رو یاد میگیریم ! آموزش بیت باکس تا دلتون بخواد سرتاسر اینترنت توی اینستاگرام و یوتیوب و سایت های خارجی هست اما فقط بحث آموزش دیدن نیست ، تمرکز و تمرین زیاد و پشتکار لازمه تا به جایی رسید تو این رشته و صد البته برنامه ریزی و مطالعه و یادگیری موسیقی

بیت باکس برای من فقط یک هنر فردی نیست و یک سبک زندگیه ! شاید خیلی از شما بیشتر به خاطر سرگرمی و فان به سراغش اومدید اما اینجا به عنوان یک رشته هنری مستقل قراره بهش بپردازیم . پس قوی میریم برای شروع …

چهار مرحله اول رو حتما باید به ترتیب ببینید.

قدم اولآموزش انواع صدای Kick قدم دومصداهای hi hat & cymbals قدم سومانواع صدای Snare قدم چهارمساخت بیت های ساده
صدای Clicks Pops آموزش و کنترل نفس گیری انواع Liproll انواع صدایBass
صداهای الکترونیک صداهای زیپر Zipper آموزش تقلید سازها آموزش صدای آژیر

یادگیری صداهای پایه ای و  Basic

اولین قدم یادگیری بیت باکس یاد گرفتن صداهای پایه یا بیسیک هست ، مثل صداهای Kick Drum ، Hi hat ، Pf Snare درواقع اسکلت بیت هایی که ساخته میشن به صورت عمده از این 3 قسمت تشکیل میشن و هرکدوم انواع مختلفی هم دارن برای مثال این صدا رو گوش کنید :

یکی از سوال ها پرتکرار بچه هایی که میخوان شروع کنن به دیدن آموزش بیت باکس اینه که چقدر طول میکشه بتونیم صداهای بیسیک رو یاد بگیریم و اون هارو تمیز اجرا کنیم ؟ و جواب من اینه که برای هرکس متفاوته مثلا یک نفر پایه ای رو در یک هفته یاد میگیره ، یک شخص دیگه با همون آموزش ها در یک ماه یاد میگیره و یک نفر دیگه در چندروز ! پس اگر قصد یادگیری داری شروع کن و نگران نباش ! بالاخره میتونی صداهارو اجرا کنی و بعد از یادگیری صداها پروسه تمیز اجرا کردن شروع میشه و باید بتونید صداهارو تمیز و جذاب اجرا کنید.

 

آموزش بیت باکس و ساخت پترن های ساده